Biuro adwokackie specjalizujące się w prawie transportowym i spedycyjnym

Kanzlei FIEDLER HAASE
Home Adwokackie inkasso Nasze kompetencje Nasi Adwokaci Koszty Linki Impressyim
deutsch   polnisch

Adwokackie inkasso za fracht


Z reguły Państwa zleceniodawca powinien zapłacić za dokonane usługi transportowe lub spedycyjne we wspólnie uzgodnionym terminie.

Jeżeli natomiast płatność nie została dokonana w terminie wymaga to od Państwa szczególnej uwagi, gdyż tym trudniej jest uzyskać płatność im dłużej Państwo pozwolicie sobie na nią czekać. Z tego powodu zasadą powinno być oczekiwanie na płatność nie dłużej niż 30 dni.

Jeżeli dłużnik na Państwa wezwanie do zapłaty nie reaguje, najpóźniej wtedy powinniście Państwo nas upoważnić do poczynienia odpowiednich kroków wypełniając formularz Klienta. Nasze inkasso należności za fracht jest nie tylko dla Państwa bezpłatne w przypadku powodzenia (koszty adwokackie i pozostałe koszty przeprowadzenia inkassa pokrywa dłużnik) lecz również nie musicie Państwo się troszczyć o skomplikowane, męczące i zabierające dużo czasu postępowanie dochodzenia swoich należności, przez co macie Państwo więcej czasu na właściwą działalność i świadomość, iż Wasza sprawa jest w rękach wyspecjalizowanych adwokatów, co również wpływa na dłużników dyscyplinująco tak, że najczęściej już na pierwszy adwokacki monit reagują natychmiastową spłatą długu.

Po krótko trwającej procedurze pozasądowego żądania zapłaty w porozumieniu z Państwem stosujemy procedurę sądowego wezwania do zapłaty lub wdrażamy natychmiastowo procedurę sądowego dochodzenia Państwa należności. Te działania przeprowadzamy w sądach niemieckich, zarówno wobec dłużników niemieckich, jak również i zagranicznych (np. francuskich czy angielskich).

Fon: (+49 331) 730 87 91
Fax: (+49 331) 730 87 92

e-mail:
kanzlei(at)fiedler-haase.de

formularz:
formularz Klienta


         
FIEDLER HAASE Rechtsanwälte      |     Jesteśmy zawsze dla Was!      |     Impressum     |     © 2017     |     login